Šunų kirpėjų mokykla
kviečia Jus išmokti
kirpti:

Tel. +370 672 39318

Šunų kirpėjų mokykla kviečia Jus susisiekti dėl šunų kirpimo kursų: info@sunukirpejumokykla.eu

šunų kirpėjų mokykla

Šunų kirpėjų kursai

Dog Groomers šunų kirpėjų mokykla – ne tik mokykla, bet šunų ir kačių kirpykla. Siūlomi šunų kirpimo kursai padės Jums išmokti kirpti šunis profesionaliai. Jūsų augintiniui bus atliktos profesionalios kirpimo, trimingavimo ir kitos paslaugos.

Kur mus surasti?

Šunų kirpėjų mokykla įsikūrusi Vilniuje, Laisvės pr. 115A, labai patogioje vietoje, vos 50m nuo pagrindinės gatvės su didele automobiliu stovėjimo aikštele.

Mūsų kirpyklą rasite Vilniuje

Sekite mus!

Kodėl rinktis mus?

Dog Groomers šunų kirpėjų mokykla, tai mokymo įstaiga, teikianti profesionalius šunų kirpėjų mokymus studentams, norintiems tapti profesionaliais šunų kirpėjais. Mes siūlome išsamias programas, apimančias daugybę temų, susijusių su priežiūra, šunų anatomija, elgesiu ir kailio tvarkymu. Tikslas – turint ilgametę patirtį, suteikti studentams reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų efektyviai ir saugiai kirpti šunis.

Šunų kirpėjų kursai Lietuvoje
Šunų kirpėjų mokykla Vilniuje

Kirpimas

Šunų kirpimas gali būti svarbus, norint išlaikyti jų sveikatą ir gerovę. Tačiau ne visiems šunims reikia kirpimo, ir tai priklauso nuo jų veislės, plauko tipo ir kitų veiksnių.

Šunų kirpėjų mokykla

Trimingavimas

Daugelis šeimininkų pasirenka profesionalią šuns trimingavimo paslaugą. Tai ypač svarbu, jei turite sudėtingesnės kailio priežiūros procedūros reikalaujančią veislę.

Kačių kirpėjų mokykla Vilniuje

Šukavimas

Šunų ar kačių šukavimas atrodo paprastas dalykas, bet dauguma šeimininkų ir kirpėjų tai daro neteisingai. Ateikite į mūsų mokyklą ir Jus išmokinsime.

Šunų kirpimo kursai

Augintinių priežiūra

Augintinių priežiūra yra svarbus aspektas užtikrinant jų gerovę ir sveikatą. Priežiūra apima įvairius aspektus, įskaitant mitybą, higieną ir fizinius pratimus.

Mūsų mokinių atsiliepimai:

Kiekvienas atsiliepimas mums yra svarbus ir verčiantis mus tobulėti, bei judėti į priekį, o ypač mums
patinka išgirsti mūsų mokinių sėkmės istorijas.

Įvertinimas iš mokinių

Jau nuo senų laiku norėjau išmokti kirpti šunis ir džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Esu labai patenkinta mokymais, Rekomenduoju!

– Simona

Įvertinimas iš mokinių

Šiandien ta diena, kai baigiau kursus! Su pačia nuostabiausia mokytoja Dovile. Gavau labai dideli žinių bagaža iš jos. Labai rekomenduoju!

– Skaistė

Įvertinimas iš mokinių

Ačiū mokytojai Dovilei už įkvėpimą mokantis, už kantrybę ir už jausmą, kad viskas įmanoma! Puiki atmosfera mokantis. Esu labai laiminga! Ačiū.

– Sonata

Nori išmokti kirpti šunis?

Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu ir parinksime Jums tinkančia mokymų programą.